O firmie

Szanowni Państwo, 

M&M Notebooks z siedzibą w Warszawie jest firmą zajmującą się przede wszystkim dystrybucją komputerów przenośnych i projektorów wizyjnych. Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło nam nawiązać współpracę z wieloma firmami w kraju i za granicą, czyniąc naszą ofertę wyjątkowo atrakcyjną. 
Wraz z rozwojem firmy i całego rynku komputerowego, dostosowywaliśmy się do współczesnych standardów i światowych wymogów w dziedzinie przenośnego sprzętu komputerowego. Firma nasza wyspecjalizowała się w sprzedaży komputerów przenośnych (notebooków) tylko renomowanych producentów, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie laptopy i notebooki sprawdzonych i uznawanych na całym świecie marek takich jak: 

- Dell 
- Compaq 
- Hewlett-Packard 
- IBM/Lenovo 
- Toshiba 
- Sony

Głównym celem firmy jest maksymalne zadowolenie klienta ze świadczonych usług, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby obsługa naszych klientów stała na jak najwyższym poziomie. Dzięki profesjonalnemu podejściu do oczekiwań naszych klientów zyskujemy coraz większe rzesze nowych użytkowników mobilnego sprzętu komputerowego. Naszą ofertę dopełniają usługi w zakresie sprzedaży urządzeń do prezentacji multimedialnych (projektorów wizyjnych) oraz serwis notebooków wszelkich marek. Jako partner godny zaufania, jesteśmy głęboko przekonani, iż skorzystanie z naszej oferty zapoczątkuje długoletnią współpracę, która zaowocuje korzyściami dla obu stron.

Zapraszamy serdecznie

M&M Notebooks
ul. Obrzeżna 7A lok. 1
02-691 Warszawa
tel. (022) 646 98 08
GSM 0 602 286 100
www.mm-notebooks.pl
mario@mm-notebooks.pl